Akershus Amtstidende

Total Mediehusdekning

name
Akershus Amtstidende
Managed by Amedia Salg og Marked
Local News Norway
Full screen

Description

Netto lesertall og dekning (Print inkl. eAvis/digitalt)

* kun Print, ekskl. eAvis

F&M 21/1

AvisLesertall PrintLesertall DigitaltLesertall TotaltDekningstall Totalt
AGDER (Flekkefjord Tidende)9846103031433879%
Agderposten29379322464872364%
Akers Avis/Groruddalen19971*---
Akershus Amtstidende7997109521484943%
Arbeidets Rett968597721579261%
Aura Avis43954864737064%
Aust Agder Blad56435686854976%
Avisa Nordland28968522646337272%
Avisa Oslo----
Bergensavisen24863780469256226%
Bladet Vesterålen10256114901733664%
Budstikka32104432276392437%
Bygdebladet75322979910244%
Bygdeposten11086102031707862%
Dalane Tidende1191895471550772%
Demokraten5730*---
Drammens Tidende34383654678477551%
Driva60505155917667%
Eikerbladet81392557993628%
Enebakk Avis35192520522646%
Finnmarksposten17071134231345%
Finnmark Dagblad10681-3626861%
Finnmarken8873-3619164%
Firda17454259693564863%
Firdaposten758179981267268%
Fredriksstad Blad23890484176012060%
Fremover9663166222054281%
Gjengangeren8214122361667853%
Gjesdalbuen49104805803154%
Glåmdalen21279278353835066%
Grimstad Adressetidende1050970631420156%
Gudbrandsdølen Dagningen35624369775531467%
Hadeland9011111301536573%
Halden Arbeiderblad9366173732132173%
Hallingdølen1206295561512779%
Hamar Arbeiderblad35323297155090756%
Hamar Dagblad152048561582936%
Hardanger Folkeblad70766377989880%
Haugesunds Avis33474485446443657%
Helgelands Blad865763441256254%
Helgelendingen9935133081853566%
Hordaland1339097961842971%
iLevanger----
Inderøyningen----
Indre Akershus Blad11131119031770067%
Jarlsberg Avis60844907924131%
Jærbladet23966187353405657%
Kragerø Blad Vestmar56267019924570%
Kvinnheringen63835778913470%
Laagendalsposten12870182362535367%
Lierposten751640311007133%
Lillesands-Posten60834323856671%
Lofotposten7841166322020374%
Lofot-Tidende4720-705147%
Lokalavisa Trysil-Engerdal4051-451750%
Lyngdals Avis31402797499346%
Moss Avis17962264903695857%
Møre-Nytt715070261080176%
Namdalsavisa15273185712600868%
Nettavisen-558147--
Nidaros-16186--
Nordhordland866770261398334%
Nordlys33801657598043764%
Nordstrands Blad1017158081428012%
Nye Troms784238891006346%
Oppland Arbeiderblad29982385675326969%
Porsgrunns Dagblad699687471395528%
Rakkestad Avis38853785603071%
Rana Blad11837203732453974%
Raumnes8904*88271407361%
Ringerikes Blad15439212052822769%
Ringsaker Blad12216107081943547%
Rjukan Arbeiderblad35433660536883%
Romerikes Blad40872647498875041%
Romsdals Budstikke25323291654082066%
Røyken og Hurums Avis792361161220035%
Sande Avis42832967568959%
Sandefjords Blad16623263213555249%
Sandnesposten14328101282073027%
Sarpsborg Arbeiderblad16249306263820362%
Smaalenenes Avis15802208513019857%
Snåsningen----
Sogn Avis14701*146272278172%
Solabladet893838391090239%
Solungavisa5047*---
Steinkjer-Avisa----
Strandbuen1131660381381475%
Sunnmørsposten44602552997874661%
Svelviksposten25411964356247%
Telemarksavisa30381455576199848%
Telen669079341152968%
Tidens Krav18012250313394471%
Trønder-Avisa33340338145225063%
Tvedestrandsposten51966422906173%
Tønsbergs Blad27714505176437561%
Valdres1106891111512674%
Varden25521328744914737%
Varingen909957191238455%
Vennesla Tidende58374197833752%
Vestby avis41384463757345%
Vikebladet Vestposten64965758964662%
Østlandets Blad12937176092599335%
Østlands-Posten16900246673227369%
Østlendingen22349269233922460%
Øyene80362133949526%
Åndalsnes Avis46984251693270%
Ås avis38242910573328%